Про себе

Олександр Генішпубліцист, блогер, редактор християнської газети "За віру Євангельську", автор наукових статей та книг з історії християнства.

Народився 1993 року в м. Дубно. Закінчив спеціалізовану загальноосвітню школу №5 з поглибленим вивченням іноземних мов. За час навчання неодноразово був призером шкільних та міських олімпіад (II етап Всеукраїнських олімпіад) з різних дисциплін: інформатики (ІІ місце), хімії (ІІІ місце), історії (ІІІ місце), математики (ІІІ місце).

Після закінчення школи вступив до Національного університету водного господарства та природокористування на факультет Будівництва та архітектури, де здобув спеціальність «Водопостачання та водовідведення» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». У студентські роки активно займався науковою та соціальною діяльністю. Наведемо лише неповний перелік його досягнень:

- 2011 р. участь в студентській науковій конференції в Національному університеті водного господарства та природокористування. Тема виступу: «Оптимізація геометричних розмірів ємкісних споруд водопостачання методом невизначених множників Лагранжа». За результатами конференції став переможцем університетського конкурсу наукових робіт ім. Гулі Корольової;

- 2012 р. участь в студентській науковій конференції в Національному університеті водного господарства та природокористування. Тема виступу: «Аналіз досліджень характеристики якості води річки Устя».

- 2012 і 2014 р. Учасник всеукраїнського конкурсу наукових робіт фонду Віктора Пінчука «Завтра UA».

- 2015 р. Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Будівництво та архітектура». Тема виступу: «Моделювання роботи напірного пінополістирольного фільтра для знезалізнення води». Нагороджений дипломом III ступеня.

У своєму доробку Олександр має більше десяти наукових робіт та публікацій серед яких: «Оптимізація геометричних розмірів ємкісних споруд водопостачання методом невизначених множників Лагранжа», «Аналіз досліджень характеристики якості води річки Устя», «Математичне моделювання процесу витоків води із водопровідної мережі на основі аналогії з витоком електричного струму із електрокабелів», «Дослідження витоків води у напірних трубопроводах», «Математична модель процесу нейтралізації висококонцентрованих стічних вод, що містять фтор», «Дослідження структури витрат води в житлових будинках», «Обоснование рациональных норм водопотребления» та ін. Приймав участь в різних конференціях, у т.ч. в європейській (Proceedings of the IWA 6th Eastern European Young Water Professionals Conference «EAST Meets WEST». Istanbul, 28-30 of May, 2014). Має публікації в закордонних виданнях.

Впродовж деякого часу працював інженером-конструктором у ПрАТ «Дубенський завод ГТВ». На даний час працює у ПрАТ «Рівнеобленерго», паралельно навчався на магістратурі у Полтавському національному університеті ім. Короленка (кафедра історії).

До своїх інтересів він відносить також програмування, адже має певні знання таких мов як PHP, VisualBasic, html. Спеціалізується в комп’ютерних програмах AutoCAD та Компас (в т.ч. 3D моделювання), ZuloHydro, Allklima, Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Pinnacle Studio та ін.

Окрім зазначених досягнень в технічній галузі, Олександр має неабиякі успіхи у гуманітарній сфері та у галузі журналістики. Його праці друкуються у науково-технічних, гуманітарних, релігієзнавчих та християнських періодичних виданнях. У творах активно знаходять відображення віра в Бога, моральні та духовні цінності людини, соціальна проблематика тощо.

У 2017 році під авторством Олександра Геніша вийшла науково-популярна книга «Історія протестантизму на Дубенщині». Більше про книгу – тут

Історія протестантизму на Дубенщині [Текст] : (поширення ідей Реформації в Дубно) / Геніш Олександр ; Наук.-іст. від. R500 м. Дубно. - Рівне : Дятлик М., 2017. - 237 с. : фот., табл. - Бібліогр.: с. 231-237. - 920 прим. - ISBN 978-617-515-256-0 (До 500-річчя Реформації).

З серпня 2018 р. починає працювати журналістом, редактором обласної християнської газети «За віру Євангельську» в Українській Церкві Християн Віри Євангельської.

В грудні 2018 р. здобув спеціальність «магістр релігієзнавства», за додатковою спеціалізацією «консультант із соціально-політичних питань».

У 2019 році під його авторством виходить наукове видання "В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п’ятидесятницької Церкви". Більше про книгу – тут

В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п'ятидесятницької Церкви [Текст] = [In a pillar of fire and a cloud of smoke: the history of the Pentecostal church] / О. В. Геніш. - Рівне : Дятлик М., 2019. - 405 с. : іл. - Бібліогр.: с. 389-405. - 1000 прим. - ISBN 978-617-515-295-9

У 2022 році під його авторством виходить книга «Свідчення спасенних: історії особистого богопізнання та увірування». Автор збираючи матеріал для написання книг з історії християнства і працюючи редактором християнської газети, зібрав чималий архів яскравих свідчень, унікальних фактів, біографій почерку Божого на полотні людських доль. Деякі з них розміщені на сторінках цієї книги. Видання адресоване усім, хто знаходиться у пошуках істини, бажає зростати у вірі та пізнанні Бога, ділитися благою вісткою з іншими. Книга буде корисною також тим, хто цікавиться історією християнства, адже зібрані у ній свідчення відображають працю Святого Духа у будівництві Церкви Христової.

Нижче наведемо перелік наукових робіт, що були опубліковані в різних виданнях:

- Між молотом сучасності та ковадлом ідентичності: випробування класичного п’ятидесятництва // Перші студентські краєзнавчі читання «Передумови та причини зародження і розвитку протестантських громад в Рівненській області». – Рівне, РОУНБ. – 30 березня 2017 р.;

- Форми та методи атеїстичної роботи державних органів у радянський період (на прикладі Дубнівського району) // Міжнародна науково-практична конференція «Реформація та поширення протестантизму на Волині». – Луцьк, ЛНТУ. – жовтень, 2017 р.;

- Сучасна релігійна карта України: статистика, аналіз, висновки // Міжнародна наукова конференція «Реформація як суспільне явище: український вимір». – Львів, ЛНУ ім. Івана Франка. – 3-4 жовтня 2017 р.;

- Науково-популярне видання «Історія протестантизму на Дубенщині». – Рівне: Дятлик М., 2017. – 240 с.

Між молотом сучасності та ковадлом ідентичності: випробування класичного п’ятидесятництва // Альманах «Богомыслие». – Вып. №22. – Одесса, 2018. – С.116-129 (Завантажити тут або тут)

Біографічна стаття в Інформаційному тижневику «РОЕнергоПОТІК» №4 за січень 26 - лютий 02 (Завантажити)


У 2020 р. став членом Міжнародної громадської організації «Асоціація журналістів, видавців і мовців «Новомедіа».

Щоб відстежувати подальші публікації підписуйтесь на сторінку у мережі Facebook.
Сподобалося - ставимо Like!


Поділіться з своїми друзями!

Коментарі

Щоб відстежувати подальші публікації підписуйтесь на сторінку у мережі Facebook.
Вподобати сторінку - ставимо Like!

Популярні дописи з цього блогу

Який переклад Біблії кращий?

Про що звіщав Дух Святий у Збужі?

Понад 220 душ у Збужі схилили коліна

Торкаємось сфери пророчих дарів та відкриттів (березень 2024-го року)