#67 Шукай своє покликання

«Що мені робити, Господи?» А Господь сказав мені: «Встань і йди в Дамаск; і там тобі буде сказано все, що призначено тобі робити» (Дії 22:10).

Ми бачимо новонаверненого Савла, який задається питанням: як йому тепер жити в умовах нової реальності? До зустрічі з Христом його життя було одним, тепер воно інше – Савл став християнином. Тепер його цікавила Божа воля на його життя.

Для отримання відповіді на це, вкрай важливе, питання, Господь направляє Савла до Церкви в Дамаску. Від того, що скажуть у цій церкві, буде залежати усе життя і доля ще не утвердженої душі… Бог міг би сказати йому через ангела, що треба робити, але Бог вирішує працювати з Савлом через Церкву.

Бог працює з кожним із нас, і готовий говорити до нас особисто. Але на певних етапах життя Бог говорить до нас через інших – через батьків (особливо в дитинстві), через церкву і служителів (особливо на початку нашого навернення). Коли ми досягнули певної зрілості, Бог може говорити через нас до інших. Коли сьогодні люди розгублені і думають що їм робити, ми маємо бути готові їм відповісти, підказати. Але для цього нам самим треба знати волю Божу. Бо немало і християн розгубилися, хто де і хто як живе…

Добре, що там в Дамаску був муж Божий Ананій, який мав спосібність чути голос Господній, був наповнений Духом Божим та любов’ю. Його готовність виконувати Божі повеління стояла вище його власних поглядів (Дії 13,14). У видінні Ананію було показано волю Божу на життя Савла: «посудина вибрана він, щоб носити Ім’я моє перед народами, і царями, і синами Ізраїля» (Дії 9:12).

Як бачимо, Церква в Дамаску знала своє покликання, знала як діяти і наставляти інших.

Ще багато до наших церков прийдуть «Савлів», яких потрібно буде наставити на істинну дорогу, звістити їм Божу волю, направити на місію. «Що я маю робити?» – сьогодні запитують молоді та старші, чимало віруючих. З цим запитанням вони найчастіше йдуть до церкви, служителів. Що ми їм кажемо, куди направляємо, до чого закликаємо? Пам’ятаймо, що він наших слів і наставлення залежать долі людських душ. А тому кожному християнину, служителю, помісній церкві необхідно пильнувати, щоб правильно розуміти Господню волю, цілі та задачі Церкви, розуміти вчення Христове, і допомогти людині пізнати особисту волю Божу на її життя.

Це може стосуватися батьків, які виховують своїх дітей. Ви для них зараз як Ананій для новонаверненого Савла. Бог поклав на вас обов’язок вкласти в їхні серця Божу волю. Куди ви їх направите, туди вони і підуть по життю.

«Що мені робити, Господи?» – на це питання Павло знайшов відповідь. Спочатку його наставили в Дамаску, потім апостоли в Єрусалимі, а далі Павло вже сам навчився чути голос Божий – йшов в місіонерські подорожі по Божому кличу, в Єрусалим – на ув’язнення, в Рим – на страту.

Вкінці життя він каже такі слова: «час відходу мого вже настав. Я змагався добрим змагом, свій біг закінчив, віру зберіг. Наостанку мені призначається вінок праведности, якого мені того дня дасть Господь, Суддя праведний; і не тільки мені, але й усім, хто прихід Його полюбив» (2Тим.4:6-8).

Павло знав що йому призначено робити на цій землі. І він те виконав. Питання стоїть: яке твоє призначення на цій землі? Дасть Бог війна закінчиться, ти продовжуватимеш життя. Чим будеш займатися? І далі своїми ділами? Задайся питанням: Господи, що призначено мені робити на цій землі? Нехай воно не дає тобі спокою, поки не знайдеш відповіді. Біжи в Дамаск до служителів, шукай наповненого Духом Ананія, молися сам: відкрий мені Боже Твою волю. Не хочу прожити життя даремно…

Щоб відстежувати подальші публікації підписуйтесь на сторінку у мережі Facebook. А також - в Підписатися! Telegram!
Сподобалося - ставимо Like!


Поділіться з своїми друзями! Відтепер ми також в Підписатися! Telegram!

Коментарі

Щоб відстежувати подальші публікації підписуйтесь на сторінку у мережі Facebook.
Вподобати сторінку - ставимо Like!

Популярні дописи з цього блогу

Який переклад Біблії кращий?

Час останній, наближається всьому кінець

Торкаємось сфери пророчих дарів та відкриттів (січень 2025-го року)

«За віру євангельську», №02 (275), лютий 2025